Individuální výuka

CHCETE SI NAJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU NEBO STUDOVAT SAMI?

O ČEM JE TENTO PROJEKT?

Filozofií tohoto projektu je propojit lidi, kteří se chtějí učit cizím jazykům a hledají parťáka na individuální výukuPraxe jednoznačně ukazuje, že výuka je nejefektivnější v mini skupinách, kterou tvoří 2 – 4 účastníci. Zájemci o privátní individuální výuku se však ve většině případů neznají, takže cílem je tyto lidi dát dohromady. Samozřejmostí je naprostá shoda ve všech klíčových parametrech – všichni musejí mít stejný cíl, přibližně stejnou vstupní jazykovou úroveň a shoda musí panovat i na intenzitě, formě a místě konání.  Za to úsilí to však stojí!

VŠE O INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH
 

JAK TO VŠE FUNGUJE?

Celý proces utváření individuálních studijních skupin je jednoduchý a stručně se dá popsat následovně:

  1. Vyplňte formulář na čelní straně našeho webu. Všechny položky jsou povinné včetně poznámky, do které uveďte cokoli, co může upřesnit Váš cíl a motivaci (čeho chcete individuální výukou dosáhnout, jak dlouho a kde jste studovali, co Vám jde nejlépe a s čím máte naopak v procesu učení problémy atd.). V rámci poznámky můžete položit rovněž jakýkoli dotaz.
  2. Vaše údaje zařadíme do databáze uchazečů o individuální výuku a pokusíme se Vás spárovat s uchazečem se stejným/obdobným cílem (např. příprava k jazykové zkoušce). Do jednoho dne Vám elektronicky přijde odpověď, kde potvrdíme přijetí vyplněného dotazníku, v ideálním případě Vás budeme informovat, že již pro Vás máme parťáka, se kterým se můžete začít učit.
  3. V případě, že se parametry hledání 100 % neshodují, budeme Vás kontaktovat a hledat kompromis tak, aby se výuka mohla uskutečnit. 
  4. Ve většině případů počítejte s jazykovou diagnostikou, protože našim cílem je smysluplné tvoření studijních skupin, kdy základním předpokladem je shodná/podobná vstupní jazyková úroveň. Jazyková diagnostika je bezplatná, koná se pasivně (na základě testu) a/nebo aktivně na základě on-line rozhovoru (SKYPE, ZOOM). Z ničeho nemusíte mít strach, vše probíhá naprosto pohodově!             
V NÍŽE UVEDENÉ NABÍDCE NALEZNETE VOLNÉ TERMÍNY K INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE. V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI NEJASNOSTÍ KONTAKTUJTE INFOLINKU: 775 228 388
Momentálně zde nejsou žádné kurzy.