banner banner banner
Nabídka kurzů

Vyhledávač kurzů

 ROZBALIT ►

Jazyk / Vzdělávací obsah

Typ kurzu

Forma

Výstupní jazyková úroveň

KurzTyp kurzuVýstupní úroveňFormaDélkaRozvrh a místoCena
Španělský jazyk – přípravný kurz k jazykové zkoušce na úrovni B2 přípravný ke zkoušce B2 prezenční 17. 9. 2021- 17. 6. 2022
každý pátek
Pá: 17:10 – 18:40, Orlová (Mládí 726)6 500
Portugalský jazyk – úroveň A1 všeobecný A1 online 13. 9. 2021- 13. 6. 2022
každé pondělí
Po: 17:00 – 18:30 hod.5 700
Francouzský jazyk – úroveň A1 všeobecný A1 prezenční 15. 9. 2021- 15. 6. 2022
každou středu
St: 15:00 – 16:30, Orlová (Mládí 726)5 700
Anglický jazyk – přípravný kurz k jazykové zkoušce na úrovni C1 přípravný ke zkoušce C1 prezenční 13. 9. 2021- 13. 6. 2022
každé pondělí
Po: 18:20 – 19:50, Orlová (Mládí 726)6 500
Anglický jazyk – úroveň B1 všeobecný B1 prezenční 13. 9. 2021- 13. 6. 2022
každé pondělí
Po: 16:45 – 18:15, Orlová (Mládí 726)5 700
   první    předchozí 11 12 13 14 15 následující    poslední   

Přihláška
k jazykové zkoušce

vyplnit formulář ►

Jazyková diagnostika
chcete vědět, jak na tom jste?

vyplnit formulář ►

Jazyková poradna
dotazy nejen ke CLILu

vyplnit formulář ►

Chci si najít parťáka na individuální výuku

 ROZBALIT ►
CHCI SI NAJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU

 

O ČEM JE TENTO PROJEKT?

Filozofií tohoto projektu je propojit lidi, kteří se chtějí učit cizím jazykům a hledají parťáka na individuální výukuPraxe jednoznačně ukazuje, že výuka je nejefektivnější v mini skupinách, kterou tvoří 2 – 4 účastníci. Zájemci o privátní individuální výuku se však ve většině případů neznají, takže cílem je tyto lidi dát dohromady. Samozřejmostí je naprostá shoda ve všech klíčových parametrech – všichni musejí mít stejný cíl, přibližně stejnou vstupní jazykovou úroveň a shoda musí panovat i na intenzitě, formě a místě konání.  Za to úsilí to však stojí!

VŠE O INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH
 

JAK TO VŠE FUNGUJE?

Celý proces utváření individuálních studijních skupin je jednoduchý a stručně se dá popsat následovně:

  1. Vyplňte níže uvedený formulář. Všechny položky jsou povinné včetně poznámky, do které uveďte cokoli, co může upřesnit Váš cíl a motivaci (čeho chcete individuální výukou dosáhnout, jak dlouho a kde jste studovali, co Vám jde nejlépe a s čím máte naopak v procesu učení problémy atd.). V rámci poznámky můžete položit rovněž jakýkoli dotaz.
  2. Vaše údaje zařadíme do databáze uchazečů o individuální výuku a pokusíme se Vás spárovat s uchazečem se stejným/obdobným cílem (např. příprava k jazykové zkoušce). Do jednoho dne Vám elektronicky přijde odpověď, kde potvrdíme přijetí vyplněného dotazníku, v ideálním případě Vás budeme informovat, že již pro Vás máme parťáka, se kterým se můžete začít učit.
  3. V případě, že se parametry hledání 100 % neshodují, budeme Vás kontaktovat a hledat kompromis tak, aby se výuka mohla uskutečnit. 
  4. Ve většině případů počítejte s jazykovou diagnostikou, protože našim cílem je smysluplné tvoření studijních skupin, kdy základním předpokladem je shodná/podobná vstupní jazyková úroveň. Jazyková diagnostika je bezplatná, koná se pasivně (na základě testu) a/nebo aktivně na základě on-line rozhovoru (SKYPE, ZOOM). Z ničeho nemusíte mít strach, vše probíhá naprosto pohodově!
  5. Pokud parťáka na individuální výuku nehledáte a chcete studovat sami, můžete si vybrat z této nabídky a výuku si rovnou objednat.    
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI NEJASNOSTÍ KONTAKTUJTE INFOLINKU: 775 228 388
           CHCI SI NAJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU
CHCI SI NAJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU
Už Vás nebaví chodit do veřejných jazykových kurzů, které nabízejí vše kromě individuálního přístupu? Přicházíme s nápadem, který propojí lidi se zájmem o individuální výuku cizích jazyků a umožní jim vzdělávat se efektivně v malých soukromých
číst více..

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 10. září 2021
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 10. září 2021
Nenechte si ujít ukázkové hodiny AJ, FJ a IT, jazykovou diagnostiku (zjistíte, jak na tom jste), aktuální informace o jazykových zkouškách
číst více..

O nás

Naše škola funguje od roku 2002, jazykovou výuku jsme zajišťovali v mnoha společnostech v našem regionu (ČEZ, ČSOB, OKD, Bonatrans atd.), v roce 2005 jsme založili Gymnázium Jana Šabršuly, ve kterém byla za základě povolení MŠMT povolena bilingvní sekce (výuka vybraných předmětů probíhá v angličtině). Jako jediná škola v ČR nabízíme simultánní metodu výuky a aktivně se zaměřujeme na výzkum CLIL, kdy jsme vytvořili celou řadu ucelených publikací pro praktickou aplikaci ve škole. Připravujeme a udělujeme všechny typy státních jazykových zkoušek, rovněž připravujeme na většinu mezinárodních zkoušek - vždy ve srovnání se státními zkouškami a doporučením složit na dané úrovni (např. B2) vždy 2 zkoušky vzhledem k j...
číst více..
Absolvovala jsem výuku v řadě škol, vystřídala jsem poměrně hodně lektorů. Se soukromou výukou v této škole jsem maximálně spokojená. Moderní metody, aktuální slovní zásoba, trpělivost lektora - to vše velmi oceňuji.
MUDr. Jitka Janáková
Při soukromé výuce angličtiny oceňujeme trpělivost, schopnost vysvětlit i relativně složité učivo jednoduchým způsobem. Jsme také rádi, že na výuku chodíme jako pár, byť jsme každý na jiné úrovni.
Eva a Tomáš Stoklasovi