banner
Nabídka kurzů

Vyhledávač kurzů

 ROZBALIT ►

Jazyk / Vzdělávací obsah

Typ kurzu

Forma

Výstupní jazyková úroveň

KurzTyp kurzuVýstupní úroveňFormaDélkaRozvrh a místoCena
Španělský jazyk - C1 ŠJ (DVPP) C1 online 13. 9. 2023 - 26. 6. 2024
každou středu
(80 vyuč. hodin)
St: 16:30 - 18:00 hod. 9 600
Doplňující didaktické studium španělského jazyka ŠJ (DVPP) - online 23. 9. 2023 - 13. 1. 2024
vybrané soboty - termíny dle anotace
(64 vyuč. hodin)
So: 8:30 – 15:30 hod.
specifikace termínů je v anotaci
8 000
Zhodnocení proveditelnosti CLILu ve škole CLIL (DVPP) - online 31. 8. 2023
(4 vyuč. hodiny)
Čt: 9:00 – 12:15 hod.1 000
CLIL - komplexní pohled CLIL (DVPP) - online 8.a 15. 9. 2023
(8 vyuč. hodin)
Pá: 9:00 – 12:15 hod.1 500
CLIL in History CLIL (DVPP) - online 9., 16., 23., 30. 9. 2022
(16 vyuč. hodin)
Pá: 15:00 – 18:10 hod.3 940
   první    předchozí 5 6 7 8 9 následující    poslední   

Přihláška
k jazykové zkoušce

vyplnit formulář ►

Jazyková diagnostika
chcete vědět, jak na tom jste?

vyplnit formulář ►

Jazyková poradna
dotazy nejen ke CLILu

vyplnit formulář ►

Chci si najít parťáka na individuální výuku

 ROZBALIT ►
CHCI SI NAJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU

 

O ČEM JE TENTO PROJEKT?

Filozofií tohoto projektu je propojit lidi, kteří se chtějí učit cizím jazykům a hledají parťáka na individuální výukuPraxe jednoznačně ukazuje, že výuka je nejefektivnější v mini skupinách, kterou tvoří 2 – 4 účastníci. Zájemci o privátní individuální výuku se však ve většině případů neznají, takže cílem je tyto lidi dát dohromady. Samozřejmostí je naprostá shoda ve všech klíčových parametrech – všichni musejí mít stejný cíl, přibližně stejnou vstupní jazykovou úroveň a shoda musí panovat i na intenzitě, formě a místě konání.  Za to úsilí to však stojí!

VŠE O INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH
 

JAK TO VŠE FUNGUJE?

Celý proces utváření individuálních studijních skupin je jednoduchý a stručně se dá popsat následovně:

  1. Vyplňte níže uvedený formulář. Všechny položky jsou povinné včetně poznámky, do které uveďte cokoli, co může upřesnit Váš cíl a motivaci (čeho chcete individuální výukou dosáhnout, jak dlouho a kde jste studovali, co Vám jde nejlépe a s čím máte naopak v procesu učení problémy atd.). V rámci poznámky můžete položit rovněž jakýkoli dotaz.
  2. Vaše údaje zařadíme do databáze uchazečů o individuální výuku a pokusíme se Vás spárovat s uchazečem se stejným/obdobným cílem (např. příprava k jazykové zkoušce). Do jednoho dne Vám elektronicky přijde odpověď, kde potvrdíme přijetí vyplněného dotazníku, v ideálním případě Vás budeme informovat, že již pro Vás máme parťáka, se kterým se můžete začít učit.
  3. V případě, že se parametry hledání 100 % neshodují, budeme Vás kontaktovat a hledat kompromis tak, aby se výuka mohla uskutečnit. 
  4. Ve většině případů počítejte s jazykovou diagnostikou, protože našim cílem je smysluplné tvoření studijních skupin, kdy základním předpokladem je shodná/podobná vstupní jazyková úroveň. Jazyková diagnostika je bezplatná, koná se pasivně (na základě testu) a/nebo aktivně na základě on-line rozhovoru (SKYPE, ZOOM). Z ničeho nemusíte mít strach, vše probíhá naprosto pohodově!
  5. Pokud parťáka na individuální výuku nehledáte a chcete studovat sami, můžete si vybrat z této nabídky a výuku si rovnou objednat.    
V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI NEJASNOSTÍ KONTAKTUJTE INFOLINKU: 775 228 388
           SJZV AJ - CELKOVÉ VÝSLEDKY
SJZV AJ - CELKOVÉ VÝSLEDKY
Všem úspěšným absolventům letošních státních zkoušek gratulujeme a zveřejňujeme celkové hodnocení.

VÝUKA ČESKÉHO JAZYKA PRO UKRAJINSKÉ ŽÁKY
VÝUKA ČESKÉHO JAZYKA PRO UKRAJINSKÉ ŽÁKY
Výuka českého jazyka pro ukrajinské žáky ve věku 6 - 18 let bude probíhat dle zájmu po celou dobu letních prázdnin.
číst více..

O nás

Naše škola funguje od roku 2002, jazykovou výuku jsme zajišťovali v mnoha společnostech v našem regionu (ČEZ, ČSOB, OKD, Bonatrans atd.), v roce 2005 jsme založili Gymnázium Jana Šabršuly, ve kterém byla za základě povolení MŠMT povolena bilingvní sekce (výuka vybraných předmětů probíhá v angličtině). Jako jediná škola v ČR nabízíme simultánní metodu výuky a aktivně se zaměřujeme na výzkum CLIL, kdy jsme vytvořili celou řadu ucelených publikací pro praktickou aplikaci ve škole. Připravujeme a udělujeme všechny typy státních jazykových zkoušek, rovněž připravujeme na většinu mezinárodních zkoušek - vždy ve srovnání se státními zkouškami a doporučením složit na dané úrovni (např. B2) vždy 2 zkoušky vzhledem k j...
číst více..
Ráda bych poděkovala p. Mgr. Richardu Adamusovi, Ph.D. a Paulu Thomas William Hindsovi, B.Sc. za profesionální vedení výuky - Doplňujícího didaktického studia anglického jazyka a přípravy na státní jazykovou zkoušku z AJ na úrovni C1, které jsem absolvovala na Jazykové škole s právem státní zkoušky v Orlové. Hodiny jsou vedené na velmi vysoké úrovni, jako účastník jsem získala mnoho užitečných tipů do vlastní výuky. Během přípravy na zkoušku C1 jsme byli velmi efektivně připraveni na samotnou závěrečnou zkoušku rozšiřováním všech čtyř řečových dovedností, jak ze strany p. Adamuse, tak ze strany rodilého mluvčího p. Hindse. Výhodou přípravy je i probírání jazykových zkoušek z předchozích let a jejich analýza, při čemž si může každý studující ověřit, jaký během studia učinil pokrok a na kolik procent je již ke zkoušce připraven. Jazykovou školu v Orlové mohu z vlastní pozitivní zkušenosti doporučit všem, kdo si potřebují doplnit DVPP ke získání aprobace pro výuku AJ a nebo se jen chtějí zdokonalit v jazyce či získat nové tipy do výuky. Rozhodně nebudete litovat! Mgr. Kateřina Rabová, absolvent 2022\r\n
Mgr. Kateřina Rabová
Absolvovala jsem výuku v řadě škol, vystřídala jsem poměrně hodně lektorů. Se soukromou výukou v této škole jsem maximálně spokojená. Moderní metody, aktuální slovní zásoba, trpělivost lektora - to vše velmi oceňuji.
MUDr. Jitka Janáková