Aktuality


zpět

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 10. září 2019

Zabalili jste o prázdninách výuku cizího jazyka? Je nejvyšší čas vše znovu rozbalit a možná si vyberete právě nás. V rámci dne otevřených dveří máte možnost:

a) absolvovat jazykovou diagnostiku (dozvíte se, jaké úrovni dle SERR (A1-C2) Vaše znalosti a dovednosti odpovídají),
b) probrat svůj osobní cíl a odpovědět si na základní otázku, proč se chcete cizí jazyk učit a jaké úrovně chcete dosáhnout, 
c) absolvovat ukázkovou výuku angličtiny, francouzštiny nebo italštiny.

V rámci dne otevřených dveří proběhnou čtyři ukázkové hodiny angličtiny pro děti. Nezapomněli jsme ani na dospělé zájemce, pro které jsme připravili následující ukázkové lekce:

Ukázková hodina 1: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ A2/A2+), čas: 15.45 - 16.15 hod. - určeno pro všechny. kteří AJ už studovali, dost toho zapomněli a rádi by se zejména rozmluvili.

Ukázková hodina 2: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ B2), čas: 16.30 - 17.00 hod. - určeno pro všechny, kteří hodlají v následujícícm školním roce složit jazykovou zkoušku na úrovni B2.

Ukázková hodina 3: FRANCOUZSKÝ JAZYK (ÚROVEŇ A1), čas: 14.40 - 15.10 hod. - určeno pro všechny, kteří chtějí začít s francouzštinou.

Ukázková hodina 4: ITALSKÝ JAZYK (ÚROVEŇ A1), čas: 16.00 - 16.30 hod. - určeno pro všechny, kteří chtějí začít s italštinou. 

Přijďte se podívat, jakým stylem vyučujeme, jaké metody používáme - jsme přesvědčeni, že naše výuka vede k tomu, aby se každý rozmluvil! Místo na ukázkových hodinách je nutné si rezervovat telefonicky (774730056, 777193881) nebo e-mailem na diagnostika@clil.cz. Den otevřených dveří bude probíhat v pavilonu B komplexu Mládí 726 v Orlové - Lutyni. Do budovy se vstupuje zadním vchodem ve směru od Městského úřadu Orlová (odbor dopravy). Těšíme se na setkání s Vámi.