Organizace a cena výuky

Jazykový kurz na míru

Nevybrali jste si žádný z kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na čas, intenzitu či obsah kurzu? Nebo se chcete naučit jazyk, který není uveden v nabídce? Rádi pro vás zajistíme jakýkoli kurz na míru. Nabídka platí pro jednotlivce i soukromé skupiny. Lektor bude dojíždět za vámi domů či na pracoviště, můžete ale využít i učeben jazykové školy.

Výhody individuálních kurzů:

  • Časová flexibilita - jen Vy si určíte čas výuky. Můžete se učit celý rok jednou týdně a nebo každý den od rána do večera.
  • Obsah výuky - výuku vždy lektor zaměří na to, co potřebujete - gramatika, konverzace, příprava k mezinárodní zkoušce, obchodní odborný jazyk nebo jako doplněk ke školní výuce.
  • Počet studentů - nemusíte se přizpůsobovat ostatním studentům v tempu studia. Naopak, pokud chcete kurz navštěvovat spolu s kamarády, kolegy, rodinou tak se cena za jednu vyučovací hodinu rovnoměrně rozpočítává a můžete tak za každou lekci ušetřit.  
  • Místo výuky - výuku je možné zajistit kdekoliv, záleží jen na Vás, kde se vám jazyk bude učit nejlépe. Můžete si vybrat, zda chcete studovat u nás ve škole, u Vás ve firmě nebo u Vás doma.
  • Volba jazyka - vybrat si můžete z naší bohaté nabídky jazyků.

Jak to funguje?

U privátních kurzů si vždy předplácíte určitý objem výuky, minimálně však 10 vyučovacích hodin. Získaný kredit hodin pak postupně čerpáte a můžete jej kdykoli doplnit další objednávkou. Bližší podmínky konání privátní výuky jsou obsaženy ve smlouvě o privátní výuce, která odkazuje nebo specifikuje dílčí ustanovení školního řádu.   

Cena privátní výuky závisí na mnoha faktorech:

  • vyučovaný jazyk a jeho úroveň
  • profesní zaměření výuky
  • frekvence výuky a delka trvání spolupráce


Orientační ceník (1 vyučovací hodina = 45 minut)

V případě výuky obecného cizího jazyka (bez profesního zaměření např. angličtina pro právníky, lékaře atd.) je sazba od 300,- Kč/1 vyučovací hodinu. V případě profesně zaměřené výuky/výuky vedené simultánní metodou je cena od 400,- Kč/1 vyučovací hodinu. V případě, že klient požaduje, aby se výuka konala v jeho prostorech, navyšuje se sazba o 20%-50% v závilosti na dojezdové vzdálenosti a délce výukového bloku. Výše uvedené ceny jsou v každém případě orientační, vždy Vám rádi vyhotovíme individuální nabídku na základě Vašich požadavků. Bližší informace podá: Mgr. Richard Adamus, Ph.D. (info@clil.cz, tel.:777 193881).

V sekci individuální výuky naleznete vybrané termíny privátní výuky bez nutnosti podpisu smlouvy o studiu. Objednáte si jednoduše námi definovaný počet soukromých hodin a bude pak záležet pouze na vás, zda po vyčerpání kreditu budete ve výuce dále pokračovat.